אודות

עו"ד שירה שואף דגן - משרד עורכי דין

ברוך הבא לאתר המשרד שלי, שמי שירה שואף דגן, עו"ד המתמחה בדיני משפחה וגישור כבר קרוב ל – 20 שנה!


למשרדי ניסיון רב ומגוון בטיפול בתיקים מתחום דיני המשפחה. הובלתי את לקוחותיי לאורך השנים להצלחות מרובות, לקוחות שחשו שחרב עליהם עולמם יצאו מחוזקים בסוף התהליך והתחילו פרק חדש בחייהם כשבמבט לאחור מודים על היום שבחרו בבחירה האמיצה לעשות זאת.

לקוחות שהרגישו שירדו לתהום שאין ממנה חזרה, הצליחו לאזור כוחות ובחרו להילחם והבינו שבדרך נכונה, מתוכננת, בשיתוף פעולה, מקצועיות ואמונה מגיעים להצלחות ולהישגים ומשרדנו הוא בדיוק המשרד שיודע לעמוד לצד לקוחותיו, לתכנן, להיערך, לצאת למערכה ולנצח בה.

האני מאמין של משרדי הוא שהעיסוק בדיני משפחה מחייב אותנו להיות רגישים ללקוח, להבין אותו ולהיות קשוב לליבו ולסיטואציה המיוחדת שבה הוא נמצא. כל לקוח אצלנו הוא סיפור אישי מיוחד שנמצא בלב הסערה בחייו האישיים ואנחנו נמצאים פה כדי לעטוף אותו, לחזק ולצאת ביחד למסע המשותף כדי להבטיח את עתידו ועתיד משפחתו.


אני מאמינה שכל ניהול של תיק בתחום דיני המשפחה ובייחוד תיק בו מעורבים ילדים בתוך המחלוקת מחייב אותנו לעשות את כל המאמצים להביא ללקוח, לילדיו ולמשפחתו תוצאות במינימום מלחמות, עם ניסיון לקיים דיאלוג צודק, הגון אשר תואם את ציפיות הלקוח.  

לצד העבודה המאומצת במשרדי ומתוך הרצון לתת ללקוחותיי את הטוב ביותר אני מקפידה לטפח את היקר לי מכל, משפחתי היקרה. אני נשואה, יש לי ארבעה ילדים מקסימים ואני מאמינה שהשילוב הנכון בין המשפחה והקריירה נותנים לי את האיזון, הרגישות ותחושת השליחות גם בטיפול המסור שאני מקפידה לתת ללקוחותיי.
לקוחותיי מרגישים וסביבתי הקרובה יודעת, כי הטיפול שניתן על ידי משרדי הוא 24/7 ותמיד אני והצוות שם עבור לקוחותיי.

              
אני יודעת שאתם נמצאים באחת הצמתים החשובות בחייכם ואני מבינה את גודל האחריות שאתם מפקידים בידיי. הניסיון, הלקוחות שהפכו למשפחה וההצלחות הרבות הם ההוכחה שמשרדנו הוא זה שצריך שתבחרו להיות שם עבורכם. 


לשירותכם תמיד, שירה שואף-דגן | נייד: 054-6612299

מתוך כתבה על שירה שואף דגן "כלכליסט"
לכתבה המלאה – לחצו

המלצות על שירותי המשרד

גלי הופמן
גלי הופמן
23/02/2023
יחס אישי , מקצוענות
גלית מור יוסף
גלית מור יוסף
22/06/2022
עורכת דין שהיא קודם כל בן אדם ,מקצועיות שאין שני לה לא בכדי כל התיקים שלה מנצחים רודפת צדק ואמת כאשר טובת הילד עומדת לנגד עיניה נמצאת בתיקים הכי סבוכים ומוכיחה את האמת כל פעם מחדש באומץ וחוכמה עושה את הבלתי ייאמן
rinat shavit
rinat shavit
22/06/2022
כמו נווה מדבר, מצאתי עורכת דין ישרה, מקצועית ביותר, אדיבה, אנושית והוגנת. על רופאים אומרים:" מלאכים בלבן", אבל גם כאן עוסקים בדיני נפשות, ולכן לעורכת הדין שירה שואף דגן מגיע התואר:מלאכית בגלימת הפרקליט.
DIANA LEVI
DIANA LEVI
22/06/2022
עורכת דין משכמה ומעלה,נלחמת עבור לקוחותיה!

ייעוץ משפטי דיסקרטי בנושא משפחה

השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם