עורכת דין לענייני משפחה

לשאלה או יעוץ בנושאים משפטיים

השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם

למאמרים נוספים

למרות שהמשפחה זה המקום שבו כולנו רוצים להרגיש טבעיים, בטוחים ומוגנים, בפועל זה לא תמיד קורה. לא חסרים סיפורים בישראל על אנשים שדווקא בחיק המשפחה ספגו את ההתעללויות הכי קשות בחייהם, מה שמעורר את השאלה: האם יש מה לעשות בנידון? האם אישה שבעלה מכה אותה מזה שנים יכולה לדאוג לעצמה בצורה שלא תסכן אותה? או שהיא באמת נידונה לחיות ככה עד יומה האחרון? חשוב שתבינו: הכוח נמצא בידיים שלכם, אפילו אם זה נראה לרגע שהתוקף שלכם, כלומר בין הבית שממרר לכם את החיים, הוא זה ששולט בעניינים. מה שכן, חשוב גם להבין שאם לא תגיבו ואם לא תדאגו לזכויות שלכם, אין לדעת מה יוליד יום. לכן נשאלת השאלה מה באמת כדאי לעשות והתשובה היא, לפני הכול, לבחור לכם עורכת דין לענייני משפחה.

למה אתם חייבים עורכת דין מקצועית?

יש אומנם אפשרות לפנות לכל מיני עובדות סוציאליות שיכולות לסייע או לכל מיני מקלטים שונים שמגנים על נשים מוכות. עם זאת, כל הפתרונות הללו, אפילו אם הם יכולים לסייע ברמה מסוימת, לא באמת ידאגו לכם בצורה הכי טובה שאפשר. לכן, אם חשוב לכם לא לדחות את הדברים ואם אתם רוצים, בין היתר, שמי שתוקף אתכם ופוגע בהם ייתן על כך את הדין, כדאי שתבינו שאין תחליף לסיוע מקצועי. עורכת דין לענייני משפחה מכירה את החוק ולכן היא אשת המקצוע הראשונה שאיתה כדאי לכם לדבר. בפועל היא זו שיכולה להבין עד כמה המצב שלכם חמור, מה אומר החוק והאם יש סיכוי שתוכלו לצאת מנצחים מתהליך משפטי. בנוסף, במקרים שבהם יש אפשרות להגיע לפשרות ולהימנע מתהליכים משפטיים ארוכים, כמו לדוגמא במקרים שונים של גירושין, הרי שעוה"ד תסייע גם בכך. לפעמים הידע של עוה"ד, המקצועיות שלה והניסיון הרב שלה זה בדיוק מה שיוכל לשנות את תוצאות התהליך. לכן, אם חשבתם לרגע להתמודד עם הסוגיה לבד, כדאי שתדעו שזו טעות ולמעשה מומלץ לבחור כמה שיותר מהר עורכת דין שתוכל לתת לכם שירות רציני לכל אורך הדרך.

כך תבחרו את אשת המקצוע הנכונה לכם

בין אם אתם מחפשים היום עורכת דין לענייני משפחה ובין אם אתם זקוקים לאשת מקצוע שעובדת בכל תחום אחר, אנחנו מציעים לכם לבדוק היטב לאיפה אתם פונים. למרות שיש לא מעט עורכות דין שלמדו את התחום הזה וגם יצא להן לצבור בו ניסיון רב, לא כולן באמת יכולות לעזור ברגע האמת. זה לא משנה אם מדובר על פגיעה מינית בתוך המשפחה, על התעללות פיזית או על עוד מקרה בנאלי של גירושין. מה שבטוח זה שכאשר התיק שלכם והעניינים האישיים שלכם מופקדים בידיה של עורכת דין רצינית, הדברים נראים אחרת. לכן חשוב לברר:

  • מזה כמה שנים עובדת עוה"ד בתחום?
  • האם יצא לה לטפל בתיקים דומים לתיק שאתם עומדים להניח על שולחנה?
  • האם עוה"ד זמינה עבור הלקוחות שלה תמיד או רק בפגישות רשמיות במשרדה?
  • האם היא עושה עליכם רושם של אישה אמינה, רצינית ומקצועית?

בנוסף, כמובן שכדאי יהיה גם להתייחס ברמה מסוימת לעלויות. אומנם עו"ד שעובדת בתחום הזה כבר שנים רבות יכולה, מטבע הדברים, להרשות לעצמה לגבות מחירים יותר גבוהים, אך לא כל סכום כדאי לשלם. שווה להשקיע ולבדוק באיזו עורכת דין לענייני משפחה אתם בוחרים, כי אם אתם כבר יוצאים למאבק, למה שלא תעשו זאת בעזרת אשת מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליה בעיניים עצומות?

המלצות על שירותי המשרד

גלי הופמן
גלי הופמן
23/02/2023
יחס אישי , מקצוענות
גלית מור יוסף
גלית מור יוסף
22/06/2022
עורכת דין שהיא קודם כל בן אדם ,מקצועיות שאין שני לה לא בכדי כל התיקים שלה מנצחים רודפת צדק ואמת כאשר טובת הילד עומדת לנגד עיניה נמצאת בתיקים הכי סבוכים ומוכיחה את האמת כל פעם מחדש באומץ וחוכמה עושה את הבלתי ייאמן
rinat shavit
rinat shavit
22/06/2022
כמו נווה מדבר, מצאתי עורכת דין ישרה, מקצועית ביותר, אדיבה, אנושית והוגנת. על רופאים אומרים:" מלאכים בלבן", אבל גם כאן עוסקים בדיני נפשות, ולכן לעורכת הדין שירה שואף דגן מגיע התואר:מלאכית בגלימת הפרקליט.
DIANA LEVI
DIANA LEVI
22/06/2022
עורכת דין משכמה ומעלה,נלחמת עבור לקוחותיה!

ייעוץ משפטי דיסקרטי בנושא משפחה

השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם