עורכת דין גירושין מומלצת

לשאלה או יעוץ בנושאים משפטיים

השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם

למאמרים נוספים

ההחלטה לפרק את המשפחה אינה פשוטה ולכן ברור מדוע כל מי שכן בוחר לעשות זאת מתלבט לגבי הדרך הנכונה ביותר להתמודד עם העניין. כולנו מתחתנים מתוך אהבה ומתוך תקווה גדולה לחיות ביחד שנים ארוכות, אך עובדה היא שבישראל אחד מכל שלושה זוגות בסופו של דבר מתגרש. לכן אולי תוכלו להתנחם בעובדה שאתם לא לבד, כי כידוע, צרת רבים חצי נחמה. כך או כך, אין ספק שאתם צריכים שתהיה לכם עורכת דין שמומחית לענייני גירושין, שכן רק עם אשת מקצוע כזאת תוכלו לעשות את הדברים בצורה מהירה יותר. מה שכן, אם חשבתם שהולך להיות לכם פשוט לבחור את עורכת הדין שלכם, כדאי שתדעו שזה לא לגמרי מדויק. יש הרבה נשות מקצוע שיכולות לעזור ולסייע בתחום אך לא כל עו"ד היא עורכת דין גירושין מומלצת. לכן אנחנו ממליצים לכם לבדוק בשבע עיניים אל מי אתם פונים, כי אם אתם מתגרשים, לא כדאי שתעשו את זה בצורה הכי מהירה ויעילה שאפשר?

הפרמטרים שיעזרו לכם לבחור את אשת המקצוע הנכונה לכם

האמת היא שכאשר עושים בירור קצר מגלים שהארץ שלנו מלאה בעורכות דין. זה כמובן חיובי, אך מצד שני, זה גם עלול להיות מבלבל, שכן ברגע האמת לא פשוט לבחור את אשת המקצוע הכי טובה שיש. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק לא רק את ההמלצות לגבי עוה"ד, אלא גם נתונים כמו:

  • האם היא עוסקת בתחום הזה מזה שנים?
  • האם זו עורכת דין שיכולה להיות זמינה עבורכם תמיד?
  • האם זו עורכת דין שיש לה מוניטין בתחום?

כמו כן, כדאי יהיה לפנות רק אל עורכת דין גירושין מומלצת שאתם גם יכולים להרגיש איתה כמה שיותר בנוח. לא כל אשת מקצוע תהיה מספיק רגישה גם לעובדה שאתם מתמודדים עכשיו עם סיטואציה לא מאוד פשוטה בחייכם ולכן יש טעם להתייחס גם לנקודה הזאת.

מה תפקידה של עורכת הדין בכל התהליך?

כאשר חושבים לפנות לעורכת דין לענייני גירושין צריך גם להבין מה בדיוק התפקיד שלה וכיצד היא תוכל לעזור לכם. עורכת הדין, אם היא גם מגשרת, תוכל לעזור גם להגיע לעמק השווה בלי להגיע לבית המשפט. חשוב להבין שאם תצליחו לפעול בצורה כזאת אין ספק שזה יהיה לטובתכם, כי אפילו מבחינה כלכלית זו דרך נפלאה שבעזרתה תשלמו הרבה פחות על העניין. זכרו: לא כל הליך גירושין חייב להיות יקר מאוד ולא תמיד הכול חייב להיות מסובך. לכן אנחנו רוצים להציע לכם לבדוק שאתם פונים אל מישהי שבאמת תוכל להפוך את העניין הזה לכמה שיותר מהיר עבורכם. אם תחשבו על זה אתם תבינו  שככל שתסיימו את הגירושים מהר יותר כך תוכלו להתחיל פרק חדש בחיים ממש בקרוב, אז למה אתם מחכים?

כמה עולה תהליך כזה?

כמובן שכאשר מחפשים עורכת דין גירושין מומלצת צריך להתייחס גם לעלויות, שכן לכל עורכת דין מהתחום הזה יש תעריפים אחרים. יש אומנם משמעות לכך שתפנו לאשת מקצוע מוכרת וידועה, אך זה עדיין לא אומר שכדאי יהיה לשלם כל סכום. יש טעם למעשה לדבר עם כמה עורכות דין במקביל, להבין על איזה מחירים מדובר ולבחור את אשת המקצוע שתגבה מכם את המחירים הנוחים ביותר. אתם תראו שאחרי המשבר מהר מאוד כל אחד מכם ייצא לדרך חדשה, שכן גירושין זו גם התחלה של משהו חדש ולכן לא כדאי לדחות את הדברים אם כבר קיבלתם החלטה.

המלצות על שירותי המשרד

גלי הופמן
גלי הופמן
23/02/2023
יחס אישי , מקצוענות
גלית מור יוסף
גלית מור יוסף
22/06/2022
עורכת דין שהיא קודם כל בן אדם ,מקצועיות שאין שני לה לא בכדי כל התיקים שלה מנצחים רודפת צדק ואמת כאשר טובת הילד עומדת לנגד עיניה נמצאת בתיקים הכי סבוכים ומוכיחה את האמת כל פעם מחדש באומץ וחוכמה עושה את הבלתי ייאמן
rinat shavit
rinat shavit
22/06/2022
כמו נווה מדבר, מצאתי עורכת דין ישרה, מקצועית ביותר, אדיבה, אנושית והוגנת. על רופאים אומרים:" מלאכים בלבן", אבל גם כאן עוסקים בדיני נפשות, ולכן לעורכת הדין שירה שואף דגן מגיע התואר:מלאכית בגלימת הפרקליט.
DIANA LEVI
DIANA LEVI
22/06/2022
עורכת דין משכמה ומעלה,נלחמת עבור לקוחותיה!

ייעוץ משפטי דיסקרטי בנושא משפחה

השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם