עו"ד גירושין מומלץ

לשאלה או יעוץ בנושאים משפטיים

השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם

למאמרים נוספים

אחרי לא מעט ויכוחים, לילות בלי שינה ואפילו ייעוץ זוגי שלא ממש עזר החלטתם שאתם רוצים להיפרד? אם כך, אולי תוכלו להתנחם בידיעה הברורה שאתם לא הזוג היחיד שזה קורה לו. למעשה בישראל אחד מכל שלושה זוגות בוחר בסוף להתגרש, ואין ספק שגם במקרה הזה, צרת רבים היא חצי נחמה. עם זאת, אתם עדיין נשארים עם הדילמה לגבי השאלה איך מתגרשים? איך עושים את זה נכון? האם יש לכם אופציה לסיים את הזוגיות בלי לפגוע אחד בשנייה? והאם יש דרך קצרה יותר שתוביל כל אחד מהם לפרק ב' בחייו? לכל זוג שנמצא בשלב הזה בחייו יש לא מעט שאלות וכדאי שתדעו שאין על כך תשובה אחת נכונה. מה שכן, אין ספק שאתם צריכים עו"ד גירושין מומלץ, שכן ללא שירותיו של עורך הדין אתם עלולים למצוא את עצמכם מסתבכים עוד יותר, פוגעים ונפגעים.

כך בוחרים עורך דין

במידה ושמעתם על כמה עורכי דין שיכולים להיות מומלצים, ברור מדוע אתם מתלבטים ותוהים אל מי באמת תרצו לפנות. האם כל איש מקצוע בתחום הזה יוכל לעזור? ומה כולל השירות של איש המקצוע שאיתו אתם מדברים? בבואכם לבחור עו"ד גירושין מומלץ כדאי יהיה לבדוק לא רק מי ממליץ עליו, אלא גם מה הרזומה שלו. האם הוא הצליח בלא מעט תיקים שבהם הוא ייצג לקוחות? והאם הוא שייך לאותם עורכי הדין שזמינים עבור הלקוחות שלהם בכל עת? עורך הדין, בניגוד למה שלא מעט אנשים חושבים, הוא לא רק איש המקצוע שיכתוב את הסכם הגירושין שלכם, אלא הוא יהיה מעורב הרבה מעבר לכך. לא אחת קורה, כאשר אנשים חושבים על אפשרות הגירושין, שהם לא יודעים בכלל מול איזה סוגיות הם עתידים להתמודד. לכן תפקידו של עורך הדין הוא לעזור כבר בשלב הזה. זו הסיבה שבגללה, כאשר אתם מחפשים לכם עו"ד גירושין מומלץ, כדאי יהיה לבדוק גם מזה כמה זמן הוא עוסק בתחום הזה. האם הוא באמת איש מקצוע רציני? האם הוא גם אדם שמשרה אווירה טובה? האם אתם מרגישים שאיתו יש לכם באמת על מי לסמוך?

כמה עולה תהליך הגירושין?

כמובן שכאשר חושבים לפנות אל עו"ד גירושין מומלץ יש לשים לב גם לשאלת העלויות. זה אומנם לא אומר שאם עוה"ד יגבה מחירים מופקעים לא תתגרשו, אך זה בהחלט אומר שתוכלו לפנות לאיש מקצוע אחר. לכן יש טעם לדבר על הדברים בצורה כמה שיותר ברורים עם עורך הדין שלכם מראש, כי אם הוא יסביר לכם על מה אתם משלמים, זה יעזור לכם להבין טוב יותר למה לצפות. לא חסרים, לצערנו הרב, עורכי דין שלא רק מרשים לעצמם לגבות מחירים מופקעים, אלא גם לא באמת נותנים ללקוח שירות מספיק טוב ובסופו של דבר מנפחים את החשבון. לכן ברור לגמרי מדוע זה עוד נתון שתרצו להתייחס אליו, כי לא תמיד כשעורך הדין גובה מחירים כפולים זה אומר שהוא ייתן שירות טוב יותר. לכן אנחנו מציעים לכם, כאשר אתם מחפשים עו"ד גירושין מומלץ, לברר מולו מראש כמה זה עולה. האם המחיר כולל את הכנת החוזים וההסכמים השונים? והאם הוא יוכל לייצג אתכם במידה והדברים יסתבכו, לא יצאו כמו שאתם רוצים ויגיעו לבית המשפט? ככל שיהיה לכם יותר מידע אודות עוה"ד שלכם מראש כך תוכלו להחליט בקלות רבה יותר האם אתם באמת רוצים לקבל שירות מאותו איש מקצוע או לא.

המלצות על שירותי המשרד

גלי הופמן
גלי הופמן
23/02/2023
יחס אישי , מקצוענות
גלית מור יוסף
גלית מור יוסף
22/06/2022
עורכת דין שהיא קודם כל בן אדם ,מקצועיות שאין שני לה לא בכדי כל התיקים שלה מנצחים רודפת צדק ואמת כאשר טובת הילד עומדת לנגד עיניה נמצאת בתיקים הכי סבוכים ומוכיחה את האמת כל פעם מחדש באומץ וחוכמה עושה את הבלתי ייאמן
rinat shavit
rinat shavit
22/06/2022
כמו נווה מדבר, מצאתי עורכת דין ישרה, מקצועית ביותר, אדיבה, אנושית והוגנת. על רופאים אומרים:" מלאכים בלבן", אבל גם כאן עוסקים בדיני נפשות, ולכן לעורכת הדין שירה שואף דגן מגיע התואר:מלאכית בגלימת הפרקליט.
DIANA LEVI
DIANA LEVI
22/06/2022
עורכת דין משכמה ומעלה,נלחמת עבור לקוחותיה!

ייעוץ משפטי דיסקרטי בנושא משפחה

השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם