עו"ד לענייני גירושין במרכז

לשאלה או יעוץ בנושאים משפטיים

השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם

למאמרים נוספים

רוב האנשים שהחליטו בזמנו להתחתן עשו זאת מתוך אהבה גדולה ומתוך האמונה שמדובר על אהבה שתלווה אותם לכל אורך החיים. עם זאת, בפועל לא תמיד זה כך, שכן אי אפשר להתעלם מהעובדה שבישראל אחד מכל שלושה זוגות בסופו של דבר בוחר להתגרש. זה נשמע לכם יותר מידי מוכר? לאחרונה גם אתם חושבים על האפשרות הזאת? אם כך, אולי תוכלו להתנחם בידיעה שאתם לא לבד. הרבה זוגות מתגרשים, והחדשות הטובות הן שחלק מהם גם פותחים בפרק ב' חדש ומרענן בחיים. מה שבטוח זה שאם אתם רוצים להתגרש כדאי שתעשו את זה בצורה הכי נעימה שאפשר. אומנם זה נכון שתמיד פרידה מעוררת הרבה רגשות, עבור רבים זה משבר של ממש, אך לא חייבים גם לפגוע אחד בשני תוך כדי. לכן אנחנו ממליצים לכם לא לוותר על שירותיו על עו"ד לענייני גירושין במרכז, שכן איש מקצוע כזה יוכל לעזור לכם בצורה משמעותית יותר ממה שאתם חושבים.

כיצד עוה"ד יכול לסייע ברגע האמת?

כאשר פונים אל עו"ד לענייני גירושין במרכז הרבה פעמים התחושות מעורבות. לא תמיד אנחנו מאמינים שזהו זה, מתחילים לדבר על חלוקת רכוש, ובנוסף, הרבה פעמים הרגשות עולים על גדותיהם. התפקיד של עוה"ד הוא, לפני הכול, להיות כמה שיותר קשוב ואמפטי, שכן הוא חייב להיות איש מקצוע שמבין את המצב שלכם בחיים. הוא עתיד לפגוש אתכם בסיטואציה מאוד לא פשוטה והוא חייב לגרום לכם להרגיש בנוח כדי שתוכלו לדבר בצורה חופשית על כל סוגיה שמטרידה אתכם בגירושין. בהמשך הוא גם יעזור לכם, כמובן, מבחינה מקצועית. זה אומר שהוא יעלה בפניכם את כל הסוגיות שצריך לפתור, בין אם זה כולל סילוק חובות, חלוקת רכוש, משמורת על הילדים או כל דבר אחר. לא תמיד אדם שמתגרש מבין לקראת מה הוא הולך ולא תמיד ברור לו איזה אלטרנטיבה תהיה טובה עבורו יותר. לכן עוה"ד צריך להיות זה שמסביר את הדברים, מעלה את הסוגיות השונות ובסופו של דבר, הוא גם זה שינסח את החוזה ואת ההסכמים השונים הקשורים למזונות. במקרים מסוימים, כאשר בני הזוג לא באמת מצליחים להגיע להבנות והסכמות, אין מנוס מדיונים אינסופיים בבתי המשפט. כמובן שבמצב כזה עוה"ד ייצג את הלקוח שלו וידאג בצורה הטובה ביותר לאינטרסים שלו, ומכאן החשיבות של בחירת עו"ד לענייני גירושין במרכז רציני ומקצועי.

כך בוחרים עורך דין לענייני גירושין

בין אם אתם זקוקים היום לשירותיו של עו"ד לענייני גירושין במרכז ובין אם אתם מתגרשים בכל אזור אחר בארץ, כדאי יהיה לבדוק לאיפה אתם פונים. האם באמת נדמה לכם שכל עו"ד יתאים לכם? והאם כל עו"ד הוא אדם שתרצו להפקיד בידיו את המשימה? התשובה היא כמובן לא. לכן חשוב לברר שאתם פונים רק לאיש מקצוע:

  • שלמד את התחום
  • שצבר בו ניסיון
  • שיש לו לקוחות שיוכלו להמליץ עליו
  • שזמין עבורכם תמיד
  • שנותן לכם הרגשה שיש לכם על מי לסמוך

בנוסף, טבעי שלא תרצו להיכנס להוצאה כלכלית מאוד גדולה רק כי החלטתם להתגרש. לכן יש טעם לנסות ולהבין מראש לאיזו הוצאה אתם נכנסים. כמה זה באמת יכול לעלות? מה כולל השירות שעליו אתם משלמים? והאם צפויות לכם עוד הוצאות שלא לקחתם בחשבון? להתגרש, כמו להתחתן, זה משהו שעולה כסף אך חשוב להבין שלא תמיד חובה לשכור את שירותיו של עורך הדין הכי יקר שיש באזור שבו אתם חיים.

המלצות על שירותי המשרד

גלי הופמן
גלי הופמן
23/02/2023
יחס אישי , מקצוענות
גלית מור יוסף
גלית מור יוסף
22/06/2022
עורכת דין שהיא קודם כל בן אדם ,מקצועיות שאין שני לה לא בכדי כל התיקים שלה מנצחים רודפת צדק ואמת כאשר טובת הילד עומדת לנגד עיניה נמצאת בתיקים הכי סבוכים ומוכיחה את האמת כל פעם מחדש באומץ וחוכמה עושה את הבלתי ייאמן
rinat shavit
rinat shavit
22/06/2022
כמו נווה מדבר, מצאתי עורכת דין ישרה, מקצועית ביותר, אדיבה, אנושית והוגנת. על רופאים אומרים:" מלאכים בלבן", אבל גם כאן עוסקים בדיני נפשות, ולכן לעורכת הדין שירה שואף דגן מגיע התואר:מלאכית בגלימת הפרקליט.
DIANA LEVI
DIANA LEVI
22/06/2022
עורכת דין משכמה ומעלה,נלחמת עבור לקוחותיה!

ייעוץ משפטי דיסקרטי בנושא משפחה

השאירו פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם